אם זה חשוב לך, זה חשוב לנו

עולם הביטוח והפיננסים הוא עולם דינמי המשתנה במהירות ומציע מגוון כמעט בלתי נגמר של שירותים ומוצרים. סוכנות הביטוח יובלים - בניהולו של יובל קרש, הוקמה בשנת 1999 במטרה לספק ללקוחותיה את ההגנות והכיסויים המתקדמים ביותר, המותאמים באופן פרטני וממוקד על פי צרכיהם, תוך הקפדה על יחס אישי ושירות מקצועי, ללא פשרות.
 
יובלים ביטוח היא סוכנות מקצועית, איכותית ואינטימית הממוקמת בכפר סבא ומעניקה שירותי ביטוח ומוצרים פיננסיים מתקדמים למגוון לקוחות, הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי, בכל רחבי הארץ. הרצון והיכולת להעניק לקהל לקוחותינו הנאמן את הפתרונות והכיסויים שיעניקו להם ביטחון מרבי ברגע האמת, היא אשר עומדת בבסיס פעילות הסוכנות, כבר מיומה הראשון.
 
הסוד הוא במגוון
כמי שחרטה על דגלה לספק ללקוחותיה מגוון פתרונות רחב במחירים המשתלמים ביותר, סוכנות הביטוח יובלים פועלת מול חברות הביטוח והפיננסים הגדולות בארץ: מגדל חברה לביטוח בע"מ, הפניקס, מנורה מבטחים, הכשרת היישוב, הראל ביטוח ופיננסים, ושומרה חברה לביטוח בע"מ.
 
הסוכנות מעניקה ללקוחותיה שירות מקצועי בכל מגוון תחומי הביטוח, ביניהם: ביטוח חיים, ביטוח משכנתא, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח מנהלים, חיסכון ארוך טווח, פנסיה, קרנות השתלמות, ביטוח רכב, ביטוח דירות וביטוח עסקים.
 
מישהו לסמוך עליו
אנו - בסוכנות יובלים ביטוח, מאמינים כי ידע מקצועי נרחב, אמינות והקפדה על תודעת שירות עמוקה, הם המפתחות המרכזיים לניהול מערכת היחסים המוצלחת עם קהל לקוחותינו. צוות הסוכנות, המנוהלת באווירה ביתית ונעימה, ישמח לסייע גם לכם ולהעמיד לרשותכם את ניסיונם הרב  בהתאמת מוצרים ופתרונות אמינים, יעילים ומשתלמים במגוון תחומי ביטוח.
 
דוגלים באחריות חברתית
כסוכנות ביטוח מובילה הרואה עצמה מחויבת לא רק לקהל לקוחותיה אלא גם לקהילה ולסביבה בה היא פועלת, אנו בסוכנות יובלים גאים במחויבותנו רבת השנים לסיוע ותרומה לעמותות וגופים התנדבותיים, שיתופי פעולה יזומים עם גורמים שונים ופעילותינו לקידום ערכים של מעורבות חברתית.