הביטחון שלכם על הכביש

בשנים האחרונות הפכו תאונות הדרכים בישראל לשגרה יום יומית מצערת. כדי שתוכלו לנהוג בראש שקט, צוות המומחים של יובלים ביטוח עומד לרשותכם וישמח להתאים לכם את הכיסויים וההגנות הטובות, המתקדמות והמשתלמות ביותר בתחום ביטוחי הרכב.
 
מהו ביטוח רכב?
חוק ביטוח חובה לרכב מחייב כל בעל או מחזיק רכב לרכוש פוליסה לביטוח חובה לרכב, המכסה את אחריותו לפגיעות גוף העלולות להיגרם בעקבות תאונת דרכים.
 
אילו סוגים של ביטוח רכב קיימים?
ביטוח חובה
- ביטוח חובה לרכב הוא ביטוח אותו מחייבת המדינה כל בעל רכב, עלפי חוק. ביטוח זה מכסה נזקי גוף של הנוסעים בכלי הרכב של המבוטח והולכי רגל שנפגעו בתאונת דרכים, הוצאות רפואיות שונות, פיצוי בגין אובדן ימי עבודה, ועוד.
ביטוח צד ג' - ביטוח צד ג' הינו ביטוח משלים לביטוח החובה ומעניק כיסוי לנזקי רכוש הנגרמים לצד שלישי במקרה של תאונה. כיסוי זה מבטיח כי חברת הביטוח תשלם את עלות הנזק שנגרם לצד שלישי במקרה של תאונה, ותישא גם בהוצאות משפטיות סבירות במקרים של תביעה.
ביטוח מקיף - ביטוח מקיף לרכב מעניק כיסוי ביטוחי במקרים בהם נגרם נזק לרכבכם או לרכבם של אחרים. ביטוח זה מכסה מגוון רחב ומקיף של סיכונים, ביניהם: כיסוי לאובדן או לנזק שנגרם לרכב, גניבה, מעשי זדון, נזקי שיטפונות, ברד, ועוד. כמו כן הביטוח מכסה בבסיסו את האחריות כלפי צד שלישי (ביטוח צד ג').
 
ביטוח רכב ביובלים ביטוח
תחום ביטוח הרכב מציע מגוון עצום של מוצרים ושירותים. ככלל, תעריפי הביטוח המקיף נקבעים לפי שווי הרכב ומאפייני הנוהגים ברכב, ולכן על מנת לקבל את ההצעה המשתלמת ביותר, מומלץ להתייעץ עם סוכן מיומן ומנוסה שיוכל לבצע עבורכם בדיקת מחירים במספר חברות ביטוח ויעניק לכם שירות מקצועי, מהיר ואדיב במקרה הצורך.
 
רוצים ליהנות מהמחיר המשתלם ביותר? צוות המומחים של יובלים ביטוח עומד לצדכם ויעניק לכם את הטיפול המסור ביותר בזמן אמת.