אם צמד המילים "ביטוח סיעודי" גורם גם לכם לפהק, הנה כמה עובדות שכדאי שתכירו: תוחלת החיים בישראל היא מהגבוהות בעולם. 25% - רבע מהישראלים, יהפכו בשלב כלשהו לחולה סיעודי. מצב סיעודי בישראל מחייב הוצאות טיפול גבוהות מאוד. ביטוח סיעודי בסוכנות יובלים יאפשר לכם להביט אל העתיד בראש שקט ולדעת שגם במצבים הקשים ביותר - אתם והמשפחה שלכם לא לבד.
 
מהו ביטוח סיעודי?
ביטוח סיעודי הוא ביטוח המעניק כיסוי למבוטח המצוי במצב סיעודי. ביטוח סיעודי פרטי הוא ביטוח שחברת הביטוח אינה יכולה לסיים ביוזמתה, והפוליסה ברת תוקף כל עוד הלקוח משלם את הפרמיה החודשית. תקופת הגמלה נקבעת על ידי המבוטח בעת רכישת הפוליסה.
 
מהו מצב סיעודי?
על פי חוקי מדינת ישראל, כל מבוטח שכתוצאה ממחלה, תאונה או ליקוי בריאותי, אינו מסוגל לבצע בכוחות עצמו חלק משמעותי ב-3 מתוך 6 פעולות שהוגדרו מראש (ADL), יוכר כמטופל סיעודי. הפעולות התפקודיות על פיהן נקבעת מידת הסיעוד הן: היכולת לעבור ממצב שכיבה למצב ישיבה ולהיפך, להתלבש ולהתפשט, להתרחץ, לאכול ולשתות, היכולת לשלוט על סוגרים ומידת הניידות. חשוב לזכור - הביטוי "חולה סיעודי" מקושר בדרך כלל לאדם קשיש, אך גם אדם צעיר יכול להפוך לסיעודי ונזקק, מסיבות שונות.
 
ביטוח סיעודי ביובלים ביטוח
מגוון הפוליסות הקיימות בשוק הביטוח הסיעודי הן רבות, ועל כן, בעת רכישת פוליסת ביטוח סיעודי מומלץ להתייעץ עם סוכן ביטוח מנוסה בעל וידע נרחב בתחום. מעוניינים ברכישת פוליסה ו/או בתביעת זכאות? צוות סוכנות יובלים ביטוח עומד לרשותכם בכל שאלה.