הדירה שלך בידיים בטוחות

עבור מרבית האנשים, רכישת דירה היא ההחלטה הכלכלית המשמעותית ביותר במהלך תקופת חייהם, שכן היא מחייבת אותם להחזר של הלוואה גדולה מדי חודש, במשך שנים רבות. מלבד רכישת הדירה עצמה, אנו נדרשים לבטח גם את ההלוואה בביטוח הקרוי ביטוח משכנתא.


מדוע צריך ביטוח משכנתא?
על פי חוקי מדינת ישראל, כל אדם המעוניין בהלוואת משכנתא לצורך רכישת דירה, נדרש לבטח את אותה הלוואה. ביטוח זה מגן למעשה על הדירה שרכשתם מפני שיעבוד לטובת הבנק, וזאת למקרה שבו לא תצליחו לעמוד בתשלומי ההלוואה.


ממה מורכב ביטוח משכנתא?
פוליסת ביטוח משכנתא מורכבת משני ביטוחים שונים - ביטוח חיים וביטוח מבנה:

ביטוח חיים למשכנתא: מעניק כיסוי במקרה שאחד מבני הזוג המבוטחים נפטר. במקרה כזה חברת הביטוח תשלם לבנק את יתרת המשכנתא ותפטור את בן הזוג הנותר מכל תשלום נוסף. חשוב לציין כי ביטוח זה נועד לכסות על החזרי המשכנתא בלבד, והוא אינו מחליף את הצורך בביטוח חיים רגיל.

ביטוח מבנה למשכנתא: מעניק כיסוי במקרים בהם נגרם נזק למבנה עקב שריפה, רעידת אדמה וגורמים נוספים שעלולים לגרום לנזק בשלד הדירה.


ביטוח משכנתא ביובלים ביטוח
שוקלים לקחת ביטוח משכנתא? אנשים רבים הרוכשים דירה ולוקחים משכנתא אינם מודעים לכך שהם יכולים לחסוך כסף רב בביטוח המשכנתא. מחירי פוליסות המשכנתא המוצעות בשוק משתנים בהתאם למספר פרמטרים שונים, ביניהם - מצבו הבריאותי של המבוטח, כושר השתכרותו, גילו, ועוד. צוות סוכנות יובלים עומד לרשותכם וישמח להציע לכם מגוון ביטוחי משכנתא מתקדמים, במחירים משתלמים במיוחד.


לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על יובלים ביטוח - יובל קרש לחץ כאן >>