ביטוח נסיעות לחו"ל

להרגיש בטוח, גם כשאתם רחוקים

ביטוח נסיעות לחו"ל נועד לספק לכם הגנה כלכלית ורפואית למקרי חירום שונים העלולים להתרחש במהלך יציאתכם מחוץ לגבולות ישראל. לא משנה לאן ומדוע אתם נוסעים, כדי שתוכלו לעשות זאת בראש שקט, מומלץ לרכוש עבור כל נסיעה ביטוח נסיעות לחו"ל.

אילו הגנות מעניק ביטוח נסיעות?
ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה מגוון רחב של תקלות שעלולות להתרחש במהלך נסיעתכם לחוץ לארץ, ביניהן – כיסוי בעיות רפואיות וכיסוי מקרים של איבוד או גניבת מזוודות. ניתן להרחיבו גם לכיסויים נוספים כגון חילוץ והצלה, ספורט אתגרי ועוד. חשוב לזכור – עלויות הטיפול הרפואי משתנות ממדינה למדינה ועלולות להיות גבוהות מאוד במקרים של אשפוז, ניתוח ואפילו מקרים של טיפול שיניים.

מה ההבדל בין הפוליסות השונות?
שוק ביטוח הנסיעות לחו"ל מציע מגוון עצום של מוצרים הנבדלים זה מזה ונקבעים על פי אופי הטיול, מצבו הרפואי של המבוטח, יעד הנסיעה ופרמטרים נוספים. הפוליסות הבסיסיות לנסיעה לחו"ל מיועדות בעיקר לאנשים במצב בריאותי תקין שנוסעים לטיולים רגילים ביעדים מוכרים. הפוליסות המורכבות יותר מיועדות בעיקר לטיולים המוגדרים כבעלי סיכון גבוה כתוצאה מאופי הטיול או ממצבו הבריאותי של המבוטח.

ביטוח נסיעות ביובלים ביטוח
סוכנות יובלים מעמידה לרשות לקוחותיה פוליסת נסיעות לחו"ל מורחבת המותאמת באופן אישי לצרכי המבוטח, משך הנסיעה והיעד הנבחר. בנוסף, הסוכנות מציעה לחברות פוליסת נסיעות קולקטיבית ומגוון מוצרים משלימים נוספים.

מתכננים לנסוע לחו"ל – צוות הסוכנים המנוסה שלנו עומד לרשותכם וישמח לסייע בכל שאלה.