כשזה נוגע לבריאות - לא לוקחים סיכונים

ביטוח בריאות הוא ביטוח הניתן לכל תושב המדינה מתוקף חוק בריאות ממלכתי. השירות ניתן על ידי קופות החולים המאפשרות במקביל רכישת סל שירותים רפואיים נוספים (שב"ן), באופן פרטי. בסוכנות יובלים ביטוח אנו פועלים מול מספר חברות ביטוח מובילות, כך שבאפשרותנו להציע ללקוחותינו את הכיסוי הרחב והמתאים ביותר עבורם.

שירותי בריאות נוספים (שב"ן)
שירותי הבריאות הנוספים (שב"ן) הם שירותים הניתנים על ידי קופות החולים השונות ומוצעים כפוליסה פרטית קולקטיבית, ובתשלום סמלי באופן יחסי. סל זה מכסה מגוון שירותים וטיפולים שאינם נכללים בסל הבריאות ומאפשר אף להרחיב את חלקם, לדוגמה - הגדלת ההשתתפות העצמית של קופת החולים במימון השתלות או האפשרות להתאשפז בבית חולים פרטי ולא בית חולים ציבורי. שירותי הבריאות הנוספים מעניקים למעשה לכל מבוטח את הזכות לרכוש שירותים רפואיים נוספים לסל הבריאותי הממלכתי, ללא קשר לגילו ולמצבו הרפואי והכלכלי.


ביטוח בריאות פרטי
ביטוח רפואי פרטי הוא צורך שאסור לוותר עליו שכן הוא מעניק למבוטח מגוון שירותים שאינם נכללים בסל הבריאות הממלכתי ובשירותי הבריאות הנוספים הניתנים על ידי קופות החולים. בין השירותים העיקריים הנכללים בפוליסות הבריאות הפרטיות: ניתוחים בארץ ובחו"ל, טיפולים מיוחדים בחו"ל, השתלות בארץ ובחו"ל, מימון תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות, שירותי רפואה משלימה, טיפולים אמבולטוריים, טיפולים פסיכולוגיים ועוד.

ביטוח בריאות ביובלים ביטוח
שוק מוצרי ביטוח הבריאות הפרטי מציע מגוון עצום של מוצרים וביטוחים שונים. בעת רכישת ביטוח בריאות פרטי, כדאי שיהיה לצדכם סוכן ביטוח מקצועי ואמין, שיוכל לסייע לכם בעת תביעה ויעמוד לצדכם לאורך כל התהליך. יובלים ביטוח מעמידה לרשות לקוחותיה צוות מיומן ומנוסה בהתאמת כיסויים וביטוחים רפואיים פרטיים. נשמח לייעץ, לסייע ולהציע גם לכם מגוון רחב של מוצרים בתחום ממספר חברות ביטוח מובילות.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על יובלים ביטוח - יובל קרש לחץ כאן >>