עתיד המשפחה בידיים שלך

גם אם לפעמים לא כל כך נעים לנו לחשוב על כך, לעיתים עלולים להתרחש בחיינו אירועים מצערים כגון מוות או אובדן כושר עבודה. רכישת פוליסת ביטוח חיים משמשת כרשת ביטחון כלכלית עבור בני משפחתנו ותסייע להם לשמור על רמת החיים אליה הם רגילים. בסוכנות יובלים ביטוח תמצאו צוות סוכנים מקצועי ומנוסה שישמח לסייע לכם להתאים את הפוליסה הכי נכונה ומשתלמת עבורכם.
 
מהו ביטוח חיים?
ביטוח חיים הוא מונח המתאר מגוון כיסויים ביטוחיים – ביטוח למקרי מוות, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח נכות מתאונה, ביטוח תאונות אישיות, ביטוחים פנסיוניים ועוד. פוליסת ריסק מיועדת להבטיח קבלת פיצויים חד פעמיים או פרמיה חודשית מחברת הביטוח במקרה של מות המבוטח. בעת רכישת ביטוח זה באפשרותכם לקבוע את סכום הפיצוי העתידי אותו תקבל משפחתכם, בהתאם למידת הכנסתכם ולרמת החיים שלכם כיום.
 
ביטוח חיים ביובלים ביטוח
בסוכנות יובלים אנו מעמידים לרשותכם את הכלים והפתרונות המתקדמים ביותר בכל תחומי ביטוח חיים. צוות הסוכנים שלנו ישמח להתאים גם לכם ביטוח חיים מתקדם, אמין ומשתלם שיבטיח את עתיד משפחתכם וימנע מהם עוגמת נפש ברגע האמת.
 
בתחום ביטוחי החיים אנו משלבים כיסויים ביטוחים נוספים כמו אבדן כושר עבודה, נכות מתאונה וביטוח תאונות אישיות. מוצרים נבחרים נוספים בתחום זה: ביטוח למקרה מוות, כיסוי למקרה נכות וביטוח תאונות אישיות בהתאם לעיסוק המבוטח.