כיסויים והגנות ששומרים על העסק

כל בעל עסק יודע שהאחריות לניהולו התקין של העסק, קטן וגדול כאחד, כרוכה באתגרים וסיכונים רבים. סוכנות יובלים ביטוח מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות ביטוח מתקדמים בהתאמה אישית לעסקים, החל בביטוח עסק, ביטוח משרדים וביטוח חנויות, וכלה בביטוחים מיוחדים כגון ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח חבות מוצר, ביטוח נושאי משרה ודירקטורים, ועוד.


מהו ביטוח עסק?
ביטוח עסק היא פוליסה אשר נועדה להעניק כיסוי ביטוחי נרחב לעסקים מסוגים שונים. פוליסת ביטוח עסק מורכבת ממספר כיסויים שונים המותאמים לצרכים השונים של כל בעל עסק ולמידת הסיכון לה הוא נחשף.


אילו סוגי ביטוחים נכללים בקטגוריה זאת?
המונח "ביטוח עסק" מכיל מגוון רחב של סוגי ביטוחים, ביניהם - ביטוח מבנה עסק, ביטוח תכולת עסק, ביטוח אחריות לנזקי צד ג', ביטוח תאונות אישיות, ביטוח חבות מעבידים, ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח ציוד אלקטרוני, ביטוח כספים וסחורה, ביטוח קבלנים, שחזור מסמכים ועוד.


יובלים ביטוח - העסק שלכם בידיים בטוחות
ביטוח עסק הוא תחום ביטוח מורכב, המציע מגוון רחב של פתרונות וכיסויים המשתנים לפי סוג העסק, אופי הפעילות, רמת הסיכון ומחזור ההכנסות. לכן, לפני רכישת ביטוח זה, מומלץ להתייעץ עם סוכן מקצועי ומנוסה שיוכל להתאים את סוג הפוליסה לצרכי העסק שלכם ולאפשרויות המימון העומדים לרשותכם.

מעוניינים לרכוש ביטוח עסקי? צוות סוכנות יובלים עומד לרשותכם וישמח להתאים עבור העסק שלכם את ההגנות והכיסויים הרחבים והמשתלמים ביותר, כך שתדעו שהעסק שלכם נמצא תמיד בידיים בטוחות.


לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על יובלים ביטוח - יובל קרש לחץ כאן >>